2. kolo OP - Stará Huť

17.09.2023 15:16

16.09.23 se naše týmy vydaly do Staré Hutě. Čekaly se dva velmi vyrovnané zápasy, konkrétně starších žaček a mladších žaček A. A předpoklady byly naplněny, byla to tahanice o každý centimetr hřiště. O to víc nás těší, že oba naše týmy vyšly z těchto zápasů s plným ziskem 2 bodů. Mladší žačky uhrály fotbalový výsledek 3:2 po poločase 2:1, starší žačky stále dotahovaly, v poločase prohrávaly 11:12, ale trhák v závěrečné pětiminutovce znamenal odskok soupeři, následovaný urputnou snahu soupeře o vyrovnání. Naše obrana ve spolupráci s naší vynikající brankářkou Johankou ovšem obrat již nepřipustila a pohlídala si i záverečný trest soupeře. Naše děvčata tak slavila důležitou výhru 21:20.

Mladší žačky A 3:2 (2:1), mladší žačky B 2:16 (0:10), koeduci 17:24 (8:9), starší žačky 21:20 (11:12), starší žáci 24:34 (8:11).