23/24 - I. liga
Oficiální výsledky zde...
Tabulka skupiny E
Poř. | Družstvo | PU | V | R | P | Skóre | Body | Odečet |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ S. Nezvěstice | 5 | 4 | 1 | 0 | 109 : 77 | 9 | |
2. | Baník Most NH | 5 | 4 | 0 | 1 | 68 : 65 | 8 | |
3. | TJ S. Ejpovice | 5 | 4 | 0 | 1 | 105 : 91 | 6 | -2 |
4. | TJ Avia Čakovice | 5 | 2 | 1 | 2 | 89 : 88 | 5 | |
5. | Sokol Bakov n/J | 5 | 2 | 0 | 3 | 90 : 85 | 4 | |
6. | KNH Litvínov | 5 | 1 | 1 | 3 | 81 : 84 | 3 | |
7. | TJ Spartak Modřany | 5 | 1 | 1 | 3 | 79 : 90 | 3 | |
8. | KNH Chomutov | 5 | 0 | 0 | 5 | 59 : 100 | -1 | -1 |
Zápasy skupina E o udržení
č.u. | datum | čas | domácí | hosté | výsledek | poločas | rozhodčí |
---|---|---|---|---|---|---|---|
832 | 22.10.2023 | 16,00 | Sokol Bakov n/J | TJ Avia Čakovice | 29 : 15 | (16:8) | Navrátilová N. |
836 | 29.10.2023 | 10,30 | TJ S. Ejpovice | Sokol Bakov n/J | 16 : 12 | (9:5) | Rauch P. |
840 | 7.4.2024 | 12,30 | TJ S. Nezvěstice | Sokol Bakov n/J | 28 : 18 | (15:10 ) | Souček P. |
843 | 14.4.2024 | 11,00 | TJ Spartak Modřany | Sokol Bakov n/J | 12 : 20 | ( 6:8 ) | Zadražil S. |
848 | 21.4.2024 | 13,00 | Baník Most NH | Sokol Bakov n/J | 14 : 11 | (7:6) | Malý J. |
852 | 27.4.2024 | 11,00 | Sokol Bakov n/J | KNH Litvínov | : | ( : ) | |
856 | 28.4.2024 | 11,00 | Sokol Bakov n/J | KNH Chomutov | : | ( : ) | |
860 | 5.5.2024 | 9,00 | TJ Avia Čakovice | Sokol Bakov n/J | : | ( : ) | |
864 | 19.5.2024 | 16,00 | Sokol Bakov n/J | TJ S. Ejpovice | : | ( : ) | |
868 | 26.5.2024 | 16,00 | Sokol Bakov n/J | TJ S. Nezvěstice | : | ( : ) | |
871 | 2.6.2024 | 16,00 | Sokol Bakov n/J | TJ Spartak Modřany | : | ( : ) |
Tabulka základní části skupina A
Poř. | Družstvo | PU | V | R | P | Skóre | Body | Odečet |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Dobruška | 10 | 10 | 0 | 0 | 274 : 168 | 20 | |
2. | Sokol Blovice | 10 | 8 | 0 | 2 | 198 : 159 | 15 | -1 |
3. | TJ Spartak Modřany | 10 | 4 | 1 | 5 | 157 : 194 | 9 | |
4. | Sokol Bakov n/J | 10 | 4 | 0 | 6 | 176 : 189 | 8 | |
5. | KNH Litvínov | 10 | 3 | 1 | 6 | 163 : 185 | 7 | |
6. | KNH Chomutov | 10 | 0 | 0 | 10 | 126 : 199 | -1 | -1 |
Zápasy základní skupina A
č.u. | datum | čas | domácí | hosté | výsledek | poločas | rozhodčí |
---|---|---|---|---|---|---|---|
203 | 3.9.2023 | 12,30 | Sokol Bakov n/J | KNH Chomutov | 15 : 11 | (7 : 6) | Bláha J. |
212 | 9.9.2023 | 14,00 | Sokol Dobruška | Sokol Bakov n/J | 22 : 16 | (10 : 9) | Ziegler M. |
205 | 10.9.2023 | 9,30 | KNH Litvínov | Sokol Bakov n/J | 19 : 16 | (9 : 10) | Bláha J. |
208 | 17.9.2023 | 16,00 | Sokol Bakov n/J | TJ Spartak Modřany | 20 : 12 | (9 : 8) | Leinweber C. |
213 | 23.9.2023 | 16,00 | Sokol Bakov n/J | Sokol Blovice | 15 : 23 | (8 : 14) | Málek Josef |
218 | 24.9.2023 | 9,30 | KNH Chomutov | Sokol Bakov n/J | 15 : 21 | (6 : 10) | Baumruk J. |
223 | 1.10.2023 | 11,00 | TJ Spartak Modřany | Sokol Bakov n/J | 17 : 14 | (9:7) | Kult L. |
228 | 8.10.2023 | 16,00 | Sokol Blovice | Sokol Bakov n/J | 22 : 19 | (12:10) | Štengl M. |
227 | 14.10.2023 | 16,00 | Sokol Bakov n/J | Sokol Dobruška | 22 : 32 | (10:16) | Zimmermann L. |
220 | 15.10.2023 | 11,00 | Sokol Bakov n/J | KNH Litvínov | 18 : 16 | (7:7) | Fišer F. |
Oficiální výsledky zde...